Dongtai Yaoqiang machinery Co.,Ltd

  • Çin Dongtai Yaoqiang machinery Co.,Ltd şirket Profili
  • Çin Dongtai Yaoqiang machinery Co.,Ltd şirket Profili
  • Çin Dongtai Yaoqiang machinery Co.,Ltd şirket Profili
  • Çin Dongtai Yaoqiang machinery Co.,Ltd şirket Profili
  • Çin Dongtai Yaoqiang machinery Co.,Ltd şirket Profili
  • Çin Dongtai Yaoqiang machinery Co.,Ltd şirket Profili
  • Çin Dongtai Yaoqiang machinery Co.,Ltd şirket Profili
  • Çin Dongtai Yaoqiang machinery Co.,Ltd şirket Profili
  • Çin Dongtai Yaoqiang machinery Co.,Ltd şirket Profili
Ana Pazar Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü Üretici, İhracatçı, Şirket ticaret, Satıcı
Markalar YAOQIANG
No. Çalışanları >100
Yıllık satış 30000-10000000
Yıl kurulan 2003
İhracat p.c 80% - 90%

Giriş

Dongtai Yaoqiang Machinery Manufacturing Co., Ltd. güzel Taihu Gölü - Wuxi, Jiangsu'da yer almaktadır ve üretim üssü sulak alan başkenti - tangyangxinhong Endüstri Parkı, Dongtai, Jiangsu, 20 mu'luk bir alanı kaplamaktadır.Modern endüstriyel tesis yerleşimine ve büyük işleme ekipmanlarına sahip bir şirkettir.Şirket, "insan odaklı, önce müşteri" yönetim konseptine bağlı kalıyor, modern yönetim sistemini optimize ediyor, müşteri hizmetleri sistemini iyileştiriyor, yüksek teknoloji işletmelerinin markasını tanıtıyor ve Çin'de ağır komple kaynak ekipmanlarının üretim üssünü oluşturuyor. .Şirket, yurtiçinde ve yurtdışında tanınmış kurumların teknik başarılarına güvenerek, mühendislik ekipmanlarıyla uğraşan uzun yıllar profesyonel ve teknik personeli ile kaynak, kesme, makine, sayısal kontrol, elektronik, elektrik otomasyon kontrolü ve diğer profesyonellere güvenmektedir. ekip çalışması ruhunu ileriye taşımakta ve farklı kullanıcılar için üretim yerleşimi, süreç analizi ve mühendislik ekipmanları dahil olmak üzere teknik hizmetleri hızlı bir şekilde sağlamakta ve çözmektedir.
 
 
 
Ana ürünler: kesme / oluk / montaj / kaynak / düzeltme, çelik yapı kaynak ekipmanları, H-profil üretim ekipmanları, otomatik kaynak ekipmanları ve diğer ekipmanlardır.Çalışan makine serisi, pozisyoner serisi, makaralı çerçeve serisi, freze makinesi serisi, CNC alev / plazma kesme makinesi serisi, rüzgar kulesi boru grubu kaynak komple ekipman setleri bulunmaktadır.Hafif çelik üretim hattında birçok düz çubuk kesme makinesi, montaj makinesi, portal kaynak makinesi, H-profil flanş doğrultma makinesi, kumlama makinesi bulunmaktadır.Ağır çelik kaynak üretim hattı ekipmanı, kutu kiriş kaynak üretim hattı ekipmanı ve destekleyici işleme ekipmanı.
 
 
 
Şirketin ürünleri, gemi köprüleri, elektrik enerjisi onarımı, çelik yapı kirişleri ve kolonları, mühendislik makineleri, lokomotifler, kazanlar ve basınçlı kaplar, rüzgar enerjisi üretimi, petrokimya makineleri, kömür madenciliği makineleri, metalurjik çevre koruma ekipmanları gibi endüstrileri içeren çeşitlendirilmiş ve uzmanlaşmıştır. , tersane ağır makine, vb. Şu anda, şirketin ürünleri sadece iç pazarı karşılamakla kalmıyor, aynı zamanda Güneydoğu Asya, Avustralya, Amerika ve diğer dış pazarlara da ihraç ediliyor.

Geçmiş

Şirketin ürünleri, gemi köprüleri, elektrik enerjisi onarımı, çelik yapı kirişleri ve kolonları, mühendislik makineleri, lokomotifler, kazanlar ve basınçlı kaplar, rüzgar enerjisi üretimi, petrokimya makineleri, kömür madenciliği makineleri, metalurjik çevre koruma ekipmanları gibi endüstrileri içeren çeşitlendirilmiş ve uzmanlaşmıştır. , tersane ağır makineleri, vb.

Hizmet

Müşteri geribildirimi:

 

Biz Qingdao haipurun ile eski ortağız.Arkadaşlar tarafından tanıştırıldık.Haipurun dürüstlüğe büyük önem verir ve iyi bir hizmet anlayışına sahiptir.Tüm ürünler üreticiler tarafından makul fiyatlar ve iyi hizmet anlayışı ile üretilmektedir.İyi satış sonrası servis bize çok fazla kalp kazandırdı.Güçlü destekleri için çok teşekkür ederiz.Güvenilir bir ortaktır.

 

HP makineleriyle işbirliği yapmayı seçmeden önce her yerde birçok üreticiyi inceledim ama çok memnun kalmadım.Sonunda, HP makinelerinin fabrikasını ziyaret etmek için bir umut ışığı tuttum.Neyse ki, beni tatmin edebilir, yoksa boşuna giderdim.Fabrika gelişmiş üretim ekipmanları beni cezbetti, insanlara çok profesyonel bir his veriyor!Ayrıca profesyonel servis personeli ve her yönüyle çok iyi, onlarla işbirliği yapmaktan çok mutluyum!

Ekibimiz

Dongtai, Jiangsu, 20 mu'luk bir alanı kaplıyor.

Modern endüstriyel tesis yerleşimine ve büyük işleme ekipmanlarına sahip bir şirkettir.

Şirket, "insan odaklı, önce müşteri" yönetim konseptine bağlı kalıyor, modern yönetim sistemini optimize ediyor, müşteri hizmetleri sistemini iyileştiriyor, yüksek teknoloji işletmelerinin markasını tanıtıyor ve Çin'de ağır komple kaynak ekipmanlarının üretim üssünü oluşturuyor. .

Mesaj bırakın